Strona Główna

Wybrane dla Ciebie
Zimny bandaż 7,5cm x 3,2m
Zimny bandaż 7,5cm x 3,2m
13,00 zł 12,04 zł

Bądź na bieżąco

Dlaczego yellowSPORT

Marka yellowSPORT została stworzona z myślą o najlepszych w swoim fachu. W sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz zarówno jako sportowiec, fizjoterapeuta czy medyk. Co wyróżnia yellowSPORT? Wysokiej jakości produkty własne - kiniesiotaping, bandaże kohezyjne, taping sztywny, igły do suchego igłowania, akcesoria czy sprzęt fitness.

 

Nasza oferta została również uzupełniona o produkty medyczne i kosmetyki, dzięki temu każdy specjalista - masażysta, fizjoterapeuta i medyk znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb i oczekiwań akcesoria bez wychodzenia z domu z ekspresową wysyłką nawet do 24h. To nie wszystko! Przy przedpłaconych zamówieniach od 150 zł w yellowSPORT dostawę macie gratis

 

Produkty w yellowSPORT zostały wyselekcjonowane przy współpracy z fizjoterapeutami i dopasowane do potrzeb osób aktywnych fizycznie. Sportowcy często stają przed dylematem gdzie kupić niezbędne wyposażenie takie jak taśmy do tapingu, opaski kompresyjne czy opatrunek chłodzący. Fizjoterapeuci szukają natomiast stałych dostawców do swojego gabinetu, którzy zapewnią im krem do masażu i taśmy do kinesiotapingu oraz inne niezbędne akcesoria gwarantując dostępność produktów i szybkość wysyłki.

 

yellowSPORT wychodzi naprzeciw im wszystkim. Nasze motto to jedno miejsce, wiele rozwiązań! To nie pusty slogan, nasi sprzedawcy dbają o to, żeby wszystkie zamówienia były realizowane szybko, a w razie wątpliwości chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące produktów.

yellowSPORT to nietylko - medycyna sportowa, ale także akcesoria, których używa każdy z nas! Bandaż elastyczny przyda się oczywiście do zabezpieczenia urazu sportowego, ale dobrze mieć go również w domowej apteczce. Równie uniwersalnym produktem jest kompres chłodzący.W ofercie yellowSPORT znajdują się produkty, które, choć powstały z myślą o sportowcach zdobyły też serca zwykłych śmiertelników, jak na przykład yellowFOAM plastry piankowe, które spotkały się uznaniem miłośniczek (nie zawsze wygodnych butów). Szeroka oferta naszego sklepu internetowego to propozycja dla wszystkich miłośników sportu i zdrowego stylu życia. 

 

Naszym zadaniem jest, aby klient poczuł się wyjątkowo dlatego też skupiamy się na tworzeniu specjalnych akcji promocyjnych oraz merytorycznych blogów, w których odnajdziesz wiele ciekawych treści eksperckich. Nasze social media natomiast prowadzimy w taki sposób, aby na bieżąco można było śledzić najważniejsze wydarzenia z życia yellowSPORT - zapraszamy do obserwowania nas na Facebook, Instagram i TikTok

 

yellowSPORT to nie tylko sklep internetowy. Aktywnie współpracujemy z klubami sportowymi np. Górnik Zabrze i dużymi przedsiębiorstwami z branży medycznej. Jesteśmy również wraz z firmą ZARYS partnerem medycznym piłkarskiej Fortuna 1 Liga. 

 

Prowadzisz gabinet fizjoterapeutyczny? Jesteś trenerem? Sportowcem? A może masażystą? Szukasz bezpośredniej współpracy?  – skontaktuj się z nami!

 

 

 

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól