Akcesoria do ćwiczeń, sprzęt fitness

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 78

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 78

Akcesoria do ćwiczeń, sprzęt fitness

W sklepie yellowSPORT mamy do zaoferowania szeroki asortyment akcesoriów do ćwiczeń, sprzętu sportowego, który idealnie sprawdzi się podczas wykonywania treningu w domu, na siłowni, a także czasie podróżyJeśli jesteś osobą aktywną fizycznie lub dopiero rozpoczynasz swoje treningi to świetnie trafiłeś! Sprzęt z kategorii akcesoria do ćwiczeń doskonale sprawdzi się w codziennym treningu, podczas wykonywania ćwiczeń siłowych w domu i na siłowni. Akcesoria turystyczne natomiast zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas pieszych wędrówek i zdobywaniu górskich szlaków. Korzystanie z odpowiednich akcesoriów jest ważne dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w swojej codziennej rutynie treningowej. Wszelkie przedmioty dodatkowe mogą pomóc w utrzymaniu dyscypliny, poprawić komfort ćwiczeń oraz zwiększyć bezpieczeństwo. Należy jednak pamiętać, żeby dobrać produkty najlepszej jakości.

 

W tej kategorii znajdziesz takie produkty jak:

- Gumy do ćwiczeń - Mini band, Flat band, Power band.

- Poduszki sensomotoryczne.

- Rollery do masażu. 

- Piłki.

- Maty.

- Akcesoria turystyczne.

 

Akcesoria do ćwiczeń siłowych 

Gumy do ćwiczeń sprawdzają się w treningu siłowym - dzięki progresywnym oporom, a także podczas wykonywania ćwiczeń korekcyjnych i rozciągających. Gumy do ćwiczeń zapewnią kompleksowy trening całego ciała. Taśmy sportowe wykorzystasz również podczas ćwiczeń rozciągających, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz podczas ćwiczeń asystenckich np. podciągania na drążku, pompek, przysiadów. Akcesoria te zostały stworzone z myślą o każdym użytkowniku zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem, jak i tych średnio i wysoko zaawansowanych. Dzięki różnym oporom gum do ćwiczeń każdy użytkownik może odnaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb i możliwości. Akcesoria do ćwiczeń siłowych z łatwością użyjesz trenując w domu, na siłowni czy w plenerze. Dzięki nim możesz wykonywać ćwiczenia na części ciała, takie jak plecy, ramiona, barki lub mięśnie brzucha. Pomogą one również w rozwijaniu twojej siły i elastyczności. Akcesoria do ćwiczeń siłowych są łatwe w użyciu i zapewniają dodatkowe korzyści w postaci utrzymania odpowiedniej postawy podczas treningu. 

 

Sprzęt fitness

Szeroki asortyment sprzętu fitness pomoże ci osiągnąć swoje cele treningowe i poprawić kondycję fizyczną. Oferta yellowSPORT obejmuje wysokiej jakości produkty z kategorii fitness. Sprawdzą się w codziennym treningu w domu, na siłowni czy plenerze. 

 

Do czego wykorzystywane są poduszki sensomotoryczne?

Poduszki sensomotoryczne przeznaczone są do treningu równowagi, stabilizacji, kordynacji ruchowej, a także ćwiczeń rehabilitacyjnych. Dzięki swym właściwościom użytkowanie dysku pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowej pozycji ciała, ćwiczeń mięśni, a także w celu pobudzenia zakończeń nerwowych. W niektórych klubach sportowych jest wykorzystywany do ćwiczenia równowagi - takie działanie zmniejsza ryzyko kontuzji podczas rywalizacji sportowej. Poduszka sensomotoryczna jest również niezbędnym wyposażeniem niemal każdego gabinetu fizjoterapii. Fizjoterapeuci korzystają z niego, pracując z dziećmi z wadami postawy, z osobami dorosłymi np. po incydentach neurologicznych, ze sportowcami po kontuzjach oraz podczas treningów medycznych.

 

Rollery, piłki, maty w autorozluźnianiu mięśniowo-powięziowym

Akcesoria do ćwiczeń, jakimi są rollery, piłki i maty do ćwiczeń to przyrządy, które chętnie wykorzystywane są w autorozluźnianiu zmęczonych i spiętych mięśni. Użytkowane są zarówno przez sportowców, jak i amatorów. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom rollerów i piłek oraz przy zastosowaniu różnych pozycji podczas autoterapii możemy rozmasować dowolne struktury ciała. Materiały mogą się różnić, ale zarówno rollery, jak i piłki są skutecznym narzędziem do rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Maty służą do stabilizacji ciała podczas ćwiczeń i masażu oraz pozwalają na ustawienie odpowiednich pozycji dla lepszej efektywności. Rollery, piłki i maty wykorzystywane w autoterapii to skuteczne narzędzie do zwiększenia elastyczności mięsni i powięzi oraz poprawienia ogólnego samopoczucia.

 

 

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól