Aktualności

Góra Żar, Elektrownia Porąbka i Międzybrodzie Żywieckie - pomysł na weekend! 

18 września 2023

Wyprawa weekendowa na Górę Żar i do Międzybrodzia Żywieckiego to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Jakie atrakcje czekają na turystów w tym malowniczym miejscu?

Szkolenie suchego igłowania z udziałem yellowSPORT

14 września 2023

Szkolenie z udziałem yellowSPORT, w którym uczestnicy poznawali techniki suchego igłowania. Zapraszamy do naszej relacji z tego wydarzenia!

Wyraź Siebie z nowościami od yellowSPORT! Rozszerzona oferta o kolory, wzory i rozmiary.

14 sierpnia 2023

Odkryj nowe kolory i wzory produktów od yellowSPORT! Sprawdź naszą najnowszą kolekcję i dobierz produkty dostosowane do twoich potrzeb i preferencji.

II Bieg Ratownika & Rodzinny Piknik Edukacyjny organizowany przez Stowarzyszenie Ratujemy +

23 maja 2023

II Bieg Ratownika organizowany przez Stowarzyszenie Ratujemy + to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Rywalizacja sportowa i liczne atrakcje z patronatem yellowSPORT!

Pomysł na jednodniową wycieczkę - leniwy spacer po Pustyni Błędowskiej

15 czerwca 2022

Chcemy zaprosić Was na spacer. Wyjątkową przechadzkę w wyjątkowym miejscu. Powszechnie wiadomo, że codzienne spacery mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, redukują efekty stresów, poprawiają naszą kondycję i samopoczucie.

Pomysł na jednodniową wycieczkę - Jura Krakowsko - Częstochowska

18 kwietnia 2023

Szukasz pomysłu na jednodniową wycieczkę? Wypad rowerowy? Niepowtarzalna Jura Krakowsko - Częstochowska zachwyca swym urokiem!

yellowSPORT na otwarciu stadionu Zagłębia Sosnowiec - piłkarski ArcelorMittal Park

27 lutego 2023

Pomysł na jednodniową wycieczkę - uzdrowiskowa Szczawnica 

13 lutego 2023

Szczawnica to urokliwe miejsce na mapie Polski. Piękne krajobrazy, dostęp do źródeł wód mineralnych, liczne szlaki oraz mnogość atrakcji sprawia, że turyści chętnie odwiedzają to miejsce.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól