Aktualności

Rozum i ciało: Bark & Biodro - szkolenie z physioHeroes

1 grudnia 2023

Odkryj szkolenie "Biodro – staw życia" oraz "Bark – nie musi być skomplikowany" od physioHeroes. Uczestnicy zgłębili najnowsze metody diagnostyki i leczenia stawu biodrowego i barkowego, a także mieli możliwość zapoznia się z produktami od yellowSPORT.

MEDICA 2023 - Targi Medyczne w Dusseldorf z udziałem yellowSPORT

14 listopada 2023

MEDICA 2023, największe targi medyczne na świecie w Dusseldorfie, goszczą yellowSPORT, prezentując innowacyjne rozwiązania medyczne obok ZARYS International Group.

Nowe produkty fitness trafiły do naszego magazynu i są już w sprzedaży! 

26 października 2023

Odkryj nasze najnowsze produkty fitness! Kettlebell, hantelki, taśmy materiałowe, skakanki i wiele więcej - gotowe do podniesienia Twojego treningu na wyższy poziom. Sprawdź naszą ofertę już teraz

Góra Żar, Elektrownia Porąbka i Międzybrodzie Żywieckie - pomysł na weekend! 

18 września 2023

Wyprawa weekendowa na Górę Żar i do Międzybrodzia Żywieckiego to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Jakie atrakcje czekają na turystów w tym malowniczym miejscu?

Szkolenie suchego igłowania z udziałem yellowSPORT

14 września 2023

Szkolenie z udziałem yellowSPORT, w którym uczestnicy poznawali techniki suchego igłowania. Zapraszamy do naszej relacji z tego wydarzenia!

Wyraź Siebie z nowościami od yellowSPORT! Rozszerzona oferta o kolory, wzory i rozmiary.

14 sierpnia 2023

Odkryj nowe kolory i wzory produktów od yellowSPORT! Sprawdź naszą najnowszą kolekcję i dobierz produkty dostosowane do twoich potrzeb i preferencji.

II Bieg Ratownika & Rodzinny Piknik Edukacyjny organizowany przez Stowarzyszenie Ratujemy +

23 maja 2023

II Bieg Ratownika organizowany przez Stowarzyszenie Ratujemy + to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Rywalizacja sportowa i liczne atrakcje z patronatem yellowSPORT!

Pomysł na jednodniową wycieczkę - leniwy spacer po Pustyni Błędowskiej

15 czerwca 2022

Chcemy zaprosić Was na spacer. Wyjątkową przechadzkę w wyjątkowym miejscu. Powszechnie wiadomo, że codzienne spacery mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, redukują efekty stresów, poprawiają naszą kondycję i samopoczucie.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól