Alternatywne zastosowania yellowFOAM

23-03-2022

yellowFOAM cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet, które zmagają się z problemem obcierającego obuwia. 

Często na pozór dobrze dopasowane podczas zakupu buty, okazują się niewygodne, wbijają się w newralgiczne punkty na stopach, powodując rany i otarcia. Z założenia wiemy, które miejsca najczęściej ulegają podrażnieniu, dzięki czemu możemy szybciej reagować. W tej sytuacji prewencja z wykorzystaniem yellowFOAM może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Nie jest to jednak jedyny sposób na efektywne wykorzystanie plastra piankowego.

Wiedzą o tym osoby zmagające się z problemem palucha koślawego (haluksy). Dzięki wysokiej elastyczności i pracy we wszystkich kierunkach taśma jest w stanie, zapewnić prawidłowe ustawienie palucha nie zmniejszając zakresu jego ruchomości.

W Świecie sportu yellowFOAM również znajduje zastosowanie. Jazda na łyżwach / rolkach, taniec czy wspinaczka stają się prawdziwą przyjemnością z zabezpieczonymi częściami ciała. Struktura pianki chroni przed negatywnym działaniem tarcia i ucisku.

Domowa apteczka to kolejne miejsce, aby umieścić w niej taśmę piankową. Klejona na opatrunki lepiej je podtrzymuje, a wodoodporne właściwości wydłużają trwałość aplikacji.

Opowiedzcie nam, gdzie Wy wykorzystujecie yellowFOAM?!Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h