I Bieg Ratownika & piknik rodzinno-edukacyjny

23-05-2022

Co to był za weekend! Obfitował w dużą dawkę pozytywnej energii, aktywność fizyczną, zabawę i edukację. Wszystko dzięki organizatorom I Biegu Ratownika i pikniku rodzinno - edukacyjnego - stowarzyszeniu Ratujemy+.

23 maja o godzinie 11 uczestnicy I Biegu Ratownika przekroczyli linię startu, tym samym oficjalnie rozpoczynając rywalizację. Byliśmy tam, obserwując zmagania sportowców i dopingując zarówno reprezentantów biegu krótkiego, jak i nordic walking. Z przyjemnością wręczyliśmy upominki laureatom, gratulując wyników.

 

Zawody sportowe to jednak tylko część atrakcji, jakie zaplanowało stowarzyszenie Ratujemy+. Piknik, który miał miejsce po rozgrywkach, zrzeszyło całe pokolenia. Duzi i mali mogli zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć z bliska jak postępować w nagłych sytuacjach oraz obserwować służby ratunkowe w akcji. Dla najmłodszych również czekały rozrywki. Dmuchańce, malowanie buzi, zabawa z animatorami czy smakołyki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nie da się ukryć, że główne cele jakie niosła za sobą impreza zostały osiągnięte. Promowanie aktywności fizycznej, zdrowia oraz edukacja pod kątem udzielania pierwszej pomocy zostały spełnione. 

 Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h