Upominki świąteczne od yellowSPORT

18-11-2022

Okres świąteczny to czas, w którym obdarowujemy się prezentami, zarówno w gronie rodzinnym, jak i w miejscu pracy.  Prezenty i upominki poprawiają atmosferę, nastrój, motywują do dalszego działania i rozwoju. W związku z tym yellowSPORT przygotował świąteczną ofertę dla Ciebie, Twoich bliskich i pracowników. 

Każdy z nas potrzebuje rozluźnienia i odrobiny ruchu, aby funkcjonować w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Praca i siedzący tryb życia w tym nie pomagają, powodując liczne przeciążenia mięśni i kręgosłupa. Bóle odcinka lędźwiowego, karku, przedramion oraz napięcia mięśniowe to dolegliwości, które doskwierają niemal każdemu. Co może pomóc? Regularne rozluźnianie powięziowe i treningi przynoszą szybkie ukojenie, poprawiają samopoczucie, zwiększają ukrwienie i dotlenienie - podsumowując, sprawiają, że czujemy się lepiej i działamy efektywniej. 

Wychodzimy naprzeciw dolegliwościom bólowym! Przygotowaliśmy listę świątecznych upominków skrojonych na miarę potrzeb.

Co w tym roku powinno znaleźć się pod choinką? 

 • Piłeczka yellowMASSAGE Ball stworzona do automasażu mięśniowo-powięziowego. Ten niewielkich rozmiarów gadżet w szybki sposób pomoże rozluźnić napięte  mięśnie i bolące punkty na ciele. 
 • Piłka gimnastyczna yellowGYM Ball, która nie tylko posłuży jako narzędzie do ćwiczeń czy zabawy, ale także zastąpi klasyczny fotel biurowy. Siedzenie na piłce wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy, zwiększając aktywność mięśni - przyjemne z pożytecznym!
 • Taśma piankowa yellowFOAM, która zabezpiecza naskórek przed otarciami, wywołanymi np. przez noszenie obuwia na wysokich obcasach. Do użytku na co dzień i od święta! ;)
 • Poduszka sensomotoryczna yellowDISK to doskonały produkt do odciążania odcinka lędźwiowego podczas długotrwałego siedzenia. Kto zazna przyjmności z korzystania z poduszki, nie chce jej już oddać!
 • Taśmy do ćwiczeń yellowLOOPyellowFLATyellowPOWER band wdrażają ruch w codzienność! Nawet krótkie, kilkuminutowe sesje poświęcone na  rozciąganie z gumami, pomogą wzmocnić mięśnie i rozruszać zastane ciało.

Wspieramy w postanowieniach noworocznych 

Nasze propozycje na upominki to nie tylko prezenty, to także wsparcie w realizacji postanowień noworocznych! Kto nie miał w planie wprowadzenia dobrych nawyków do swojego życia od Nowego Roku? Znamy to! Czas jednak to zmienić i obrócić plany w czyny! Treningi? Dieta? Poprawa swojego samopoczucia? Wzmocnienie ciała? Pomożemy w odhaczeniu planów z listy marzeń. Nasz sprzęt sportowy i gadżety urozmaicą ćwiczenia, zwiększą ruchomość stawów, poprawiają gibkość i elastyczność, rozluźnią bolesne struktury, Tobie, twoim bliskim i pracownikom. 

 Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 7:30 - 15:30
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h