Wyraź Siebie z nowościami od yellowSPORT! Rozszerzona oferta o kolory, wzory i rozmiary.

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentując nową gamę produktów dostępnych w różnorodnych kolorach, oryginalnych wzorach i większych rozmiarach.  Nowa seria produktów to owoc pasji do sportu i zdrowia łączących się w kilku unikalnych propozycjach. Nowości obejmują kolorowe taśmy do tapingu sztywnego yellowSPORTS TAPE, innowacyjne wzory taśm do kinesiotapingu yellowTAPE oraz nowe, kolorowe podkłady pod taping yellowWRAP. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi oryginalnymi propozycjami, które z pewnością zainteresują sportowców, fizjoterapeutów oraz wszystkich aktywnych dbających o zdrowie i kondycję fizyczną. Sprawdź co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! 

 

 Kolorowe taśmy do tapingu sztywnego

 

Kolorowe taśmy do tapingu sztywnego cieszą się olbrzymią popularnością w dziedzinie sportu i rehabilitacji. W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy nową, urozmaiconą kolekcję kolorystyczną. Wszystkie kolorowe taśmy do tapingu oferujemy w waszym ulubionym rozmiarze 3,8 cm x 9,1m.

 

 

Aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom, przygotowaliśmy także trzy różne opcje ilości produktu w opakowaniach. Pierwsza to zestaw zawierający aż 36 sztuk taśm. Jest to doskonały wybór dla osób, zespołów oraz firm, które regularnie korzystają z tapingu sztywnego. Dla tych, którzy potrzebują mniejszej ilości, oferujemy opakowanie zawierające 6 sztuk taśm. Ponadto, dla klientów ceniących sobie elastyczność i wybór spośród różnych kategorii i rozmiarów, przygotowaliśmy także opcję zakupu pojedynczych sztuk. Dodatkowo do naszej najnowszej oferty trafiły większe rozmiary sztywnych tejpów w kolorze białym - 3,8 cm x 13,7 m.


Nasze taśmy do tapingu sportowego wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale także wszechstronnością zastosowań. Stanowią one doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą zapewnić swoim stawom wsparcie i stabilizację podczas aktywności fizycznej. Ponadto taśmy sztywnego tapingu są idealne w celach terapeutycznych, mogą być stosowane do opatrywania złamań bez przemieszczenia, przewlekłej niestabilności stawów oraz różnych urazów mięśniowych. Taping sztywny doskonale sprawdza się również w przypadku leczenia problemu zwanego "kolanem skoczka". 

 

Nowe kolory tapingu sztywnego, które pojawiły się w naszej ofercie:

 

 

 

Unikalne taśmy do kinesiotapingu yellowTAPE

 

Nowa kolekcja taśm do kinesiotapingu yellowTAPE to prawdziwa rewolucja łącząca wsparcie terapeutyczne z ciekawą stylistyką. Taśmy idealnie dostosowują się do różnych partii ciała, zapewniając stabilność oraz ulgę w przypadku różnego rodzaju kontuzji i dolegliwości bólowych. W yelllowSPORT znajdziesz szeroki wybór taśm do kinesiotapingu w różnych wzorach - od abstrakcyjnych i geometrycznych, które podkreślą indywidualność, po inspirację czerpane z natury, które przypominają piękno otaczającego nas świata. Taśmy nie tylko świetnie wyglądają, ale także zostały zaprojektowane z myślą o wydajności. Materiały użyte do produkcji są hipoalergiczne, delikatne dla skóry, a jednocześnie trwałe, zapewniające nieprzerwane wsparcie podczas aktywności fizycznych. Nowe wzory taśm dostępne są w rozmiarze 5 cm x 5 m:

 

 

 

Dla osób, które na co dzień wykorzystują kiniesiotaping zarówno w celach sporotwych, jak i rehabilitacyjnych przygotowaliśmy również kiniesiotaping Jumbo o imponującym rozmiarze 5 cm x 32 m. Większy rozmiar taśmy zapewnia dłuższe użytkowanie, a dodatkowo nowy kiniesiotaping dostępny jest w różnych kolorach:

 

 

 

Kolorowy podkład pod taping yellowWRAP

 

Nowa linia kolorowych podkładów pod taping yellowWRAP to innowacyjny produkt, który wprowadza zupełnie inny wymiar ochrony i wygody podczas stosowania sztywnego tapingu. YellowWRAP w rozmiarze 7 cm x 27 m zapewnia użytkownikom maksymalne wsparcie podczas intensywnych aktywności sporotwych, jak i procesów rehabilitacyjnych. 

 

Co wyróżnia ten produkt? Przede wszystkim różnorodność kolorów, która pozwala na wybór odpowiednich dla siebie wzorów: 

 

 

 

Teraz podkład pod taping staje się nie tylko praktycznym narzędziem, ale także modnym akcentem! 

 

Wprowadzenie nowych produktów znacznie wzbogaca ofertę yellowSPORT, umożliwiając klientom jeszcze lepsze dopasowanie akcesoriów do ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Cała nowa gama wzorów, kolorów, a także rozmiarów jest już dostępna w ofercie sklepu internetowego yellowSPORT. Dzięki tej różnorodności, każdy może odnaleźć produkty stworzone specjalnego dla niego. 

 

Wypróbuj nowości już teraz! Nasz zespół stale pracuje nad wprowadzeniem kolejnych innowacji, aby zapewnić najlepsze produkty na rynku. Zapraszamy do odkrywania świata yellowSPORT!