Maty


Mata treningowa, mata do ćwiczeń jest to uniwersalny sprzęt treningowy, który sprawdzi się podczas ćwiczeń fitness, aerobik i pilates. Mata wytwarzana jest z syntetycznej pianki, która zapobiega otarciom i izoluje od chłodnej powierzchni. Mata do ćwiczeń yellowMAT 1 cm oraz yellowMAT do ćwiczeń 1,5 cm jest antypoślizgowa. Grubość mat zapewnia wysoki komfort podczas wykonywania ćwiczeń na twardym podłożu np. Podczas treningu brzucha.


W naszej ofercie:

- Mata do ćwiczeń yellowMAT 1 cm, czarna.

- Mata do ćwiczeń yellowMAT 1,5cm, czarna.


Mata treningowa, mata do ćwiczeń świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń w domu, gabinecie, sali fitness, ale również z przyjemnością wykonasz na niej trening w plenerze. Na yellowMAT zrobisz trening, ćwiczenia fitness, joga, pilates oraz ćwiczenia rehabilitacyjne. Po zakończeniu ćwiczeń mata może być przechowywana zwinięta, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca i bez problemu można ją przetransportować. Ponadto mata, pianka yellowMAT jest wodoodporna dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w czystości.


Mata do akupresury

Mata do akupresury wykonana jest z bawełny. Rozetki z kolcami z ABS pozwalają na tworzenie punktów akupresury na różnych częściach ciała. Grubość maty wynosząca 2 cm izoluje od podłoża i zapewnia komfort użytkowania maty.

Mata do akupresury, mata z kolcami poprzez ucisk wywołany rozetkami z kolcami poprawia ukrwienie, dzięki czemu przyczynia się do: zmniejszenia dolegliwości bólowych, rozluźnienia mięśni, poprawy jakości snu, odprężenia organizmu.


W naszej ofercie:

- Mata do akupresury 4fizjo 72cm czarno-żółta.


Mata z kolcami ma szerokie zastosowanie. Sprawdza się w dolegliwościach bólowych różnych części ciała, neuralgie, bezsenność, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, bóle głowy oraz stany przeciążenia organizmu.

Korzystaj z maty do akupresury i poczuj różnicę. Trening z mata do akupresury powinien być uzależniony od poziomu zaawansowania użytkowania i stopniowo zwiększany. Czas codziennego korzystania z maty to dla osób początkujących 5-10 minut, dla średnio zaawansowanych 10-20 minut, dla zaawansowanych 20-40 minut.Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h