Rollery


Roller, wałek do masażu to produkt z kategorii fitness stworzony do treningu i masażu mięśni oraz powięzi, który ma za zadanie zregenerować twoje ciało i dokonać odprężenia. Korzystanie z wałek, roller do masażu EVA, EPP jest metodą autoterapii. Autoterapia powięziowa pomaga przy przemęczonych, spiętych i bolących mięśniach. Jeżeli czujesz napięcie, ból mięśni, jesteś przemęczony wykonaj masaż powięziowy. Wykorzystaj do tego celu yellowROLLER wałek do masażu EVA i yellowROLLER wałek do masażu EPP i użytkuj do masaż powięziowy.


Szerokie zastosowanie wałków i rollerów pozwala na korzystanie z nich zarówno w domu, na siłowni, sali gimnastycznej czy podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wałek świetnie sprawdzi się także podczas twoich codziennych treningów poprawiając twoją mobilność, gibkość, a także pozwoli uelastycznić mięśnie, dzięki czemu unikniesz wielu kontuzji.


Trening z roller, wałek do masażu dla każdego

Trening z wykorzystaniem i zastosowaniem yellowROLLER jest wskazany nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, ale także tych początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

W ofercie:

- yellowROLLER wałek do masażu, EVA, czarny.

- yellowROLLER wałek do masażu, EPP, czarno-żółty.


Materiały EVA i EPP

EVA i EPP to materiały, które różnią się od siebie skalą twardości.

Roller z pianka EVA są miększe, wywołują mniejszy nacisk na rolowane obszary. Polecane dla: początkujący, zaczynających dopiero swoją przygodę z rollowanie, wałkowanie, autorozluźnianie powięziowe, masaż powięziowy.

Wałek EPP wykonany jest z twardego tworzywa, nieelastycznego materiału. Z automasażu powięziowego wałek, roller EPP powinny korzystać osoby, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu ćwiczenia autorozluźniające, trening autorozluźniający. Polecane dla: średniozaawansowany/zaawansowany.Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h