Suche igłowanie - igły do akupunktury


Sucha igła fizjoterapia

Suche igłowanie to metoda, która podbija rynek usług fizjoterapeutycznych. Skuteczność stosowania igły do akupunktury sprawia, że terapeuci coraz częściej sięgają po ten sposób walcząc z dolegliwościami bólowymi swoich pacjentów. Punkty Spustowe (Trigger Points) powstają mi.in. w wyniku przeciążeń, niewłaściwej postawy ciała, a nawet stresu. Terapia mięśniowo- powięziowych punktów spustowych (MPPS) z zastosowaniem igły do suchego igłowania to doskonałe uzupełnienie wizyty w gabinecie fizjoterapeuty. Igły suche igłowanie są zazwyczaj niewielkich rozmiarów, około 150-300 mikrometrów i nie wprowadza się za ich pomocą do organizmu żadnych substancji. Tym co łączy zabiegi suchego igłowania i akupunktury jest sucha igła fizjoterapia wykorzystując medycynę wschodu stworzyła nowy rodzaj terapii. Suche igłowanie ma niewiele przeciwwskazań, są nimi m.in. osteoporoza, uszkodzenia skóry, infekcje, żylaki. Ze względu na wykorzystanie w suche igłowanie igły jest to zabieg dedykowany pacjentom dorosłym. Pacjenci często dopytują czy suche igłowanie boli, dużo zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu, jednak dla większości osób nie jest to zabieg bolesny. Powikłania, które mogą wystąpić to ból i zasinienie miejsca zabiegu, są to jednak dolegliwości mijające w ciągu kilku dni.

Igły do suchego igłowania

Specjalistyczne zaopatrzenie medyczne jakim jest igła do akupunktury to produkt, który warto kupić u pewnego dostawcy. Igły suche igłowanie to temat doskonale znany specjalistom w sklepie internetowym yellowSPORT. Wybierając igły do akupunktury cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru. Dobrej jakości igły do akupunktury wykonane z japońskiej stali chirurgicznej są ostrzone trzykrotnie, aby z łatwością pokonywać barierę skóry, a zastosowana prowadnica dodatkowo zmniejsza ryzyko nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu. yellowSTING to produkty najwyższej jakości, każda igła pakowana jest osobno, dzięki czemu gwarantowana jest sterylność i bezpieczeństwo produktu. Igła do akupunktury wykorzystywana podczas suchego igłowania powinna mieć odpowiednio dobrany rozmiar, to od niego będzie zależała skuteczność wykonywanego zabiegu. Oferujący igły do akupunktury sklep yellowSPORT ma w swoim asortymencie igły w trzech najpopularniejszych długościach. Do punktów zlokalizowanych tuż pod skórą stosuje się krótsze igły, punkty w mięśniach położonych głębiej wymagają zastosowania dłuższych igieł. W odczuciu pacjenta nie powinno to nic zmieniać, nie ma się czego bać, nawet jeśli terapeuta sięga po igłę o długości 7,5cm.

Igły do akupunktury sklep

Szukając igły do akupunktury cena jest jednym z kryteriów wyboru produktu. Najlepszym miejscem do poszukiwania wysokiej jakości igły do suchego igłowania w rozsądnej cenie jest sklep internetowy dla fizjoterapeutów. W ofercie yellowSPORT suche igłowanie igły to nie wszystko. Na stronie internetowej można znaleźć inne akcesoria niezbędne podczas wykonywania zabiegów suchego igłowania takie jak: rękawice medyczne, produkty do dezynfekcji, jednorazowe pokrycia stołów, czy bezpieczne pojemniki na odpady medyczne. Wszystkie te produkty zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort zarówno pacjentów poddających się zabiegom, jak i wykonujących je terapeutów.
Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h