Informacje o yellowSPORT

Witaj w yellowSPORT! Miejscu, w którym każdy sympatyk sportu znajdzie coś dla siebie, a specjalista wyposaży się w odpowiedni sprzęt.


yellowSPORT to marka, która powstała w 2018 roku, z myślą o powstaniu miejsca, w którym każdy pasjonata i profesjonalista odnajdzie wysokiej jakości produkty, odpowiednio dostosowane do swoich potrzeb i wymagań. 


Podchodzimy do sprzedaży z zaangażowaniem i pasją w nowoczesny sposób!

 

Jak to robimy? 

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej - w tym sprzęt wykorzystywany przez medyków, sportowców, fizjoterapeutów oraz entuzjastów sportu. Ponadto tworzymy rozbudowane treści produktowe, poradnikowe, szkoleniowe i aktualnościowe na różnych platformach:

 

Realizujemy je po to, abyście lepiej zapoznali się z produktami i całym Zespołem yellowSPORT, bo przecież za każdą organizacją stoją ludzie! 

 

Zatrudniamy specjalistów w zakresie medycyny sportowej, sprzedaży i marketingu B2B oraz B2C - nasz Zespół służy pomocą i specjalistyczną wiedzą na każdym etapie procesu zakupowego. Jeżeli masz do Nas pytania przejdź do sekcji kontakt. 

Pomimo krótkiej historii yellowSPORT może pochwalić się licznymi współpracami ze znanymi i cenionymi na rynku klubami sportowymi, organizacjami, producentami sprzętu medycznego oraz fizjoterapeutycznego takimi jak:

 

  • Górnik Zabrze S.A.
  • Fortuna 1 Liga
  • Zarys International Group sp. z o.o. sp.k.
  • Fundacja Zarys
  • Timago International Group sp. z o.o. sp.k. 
  • Ratujemy+

Cały czas prężnie się rozwijamy, nawiązując kolejne współprace, poszerzając grono klientów, odbiorców i współpracowników. Jeżeli doszedłeś do tego momentu, to wiedz, że czekamy także na Ciebie.

Życzymy udanych zakupów!

zespół yellowSPORT

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól