KOSMETYKI


Niezbędne wyposażenie gabinetu fizjoterapeutycznego oraz kosmetyczki osób trenujących. Kosmetyki rozgrzewające, chłodzące, ochronne oraz produkty do masażu zapewniają optymalne przygotowanie przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym.

Według definicji kosmetyk to każda substancja chemiczna lub mieszanina, przeznaczona do zewnętrznego kontaktu z ciałem człowieka: skórą, włosami, wargami, paznokciami, zewnętrznymi narządami płciowymi, zębami i błonami śluzowymi jamy ustnej, której wyłącznym lub podstawowym celem jest utrzymanie ich w czystości, pielęgnowanie, ochrona, perfumowanie, zmiana wyglądu ciała lub ulepszenie jego zapachu.

Kosmetyki, choć bardziej kojarzone są z drogerią niż zaopatrzeniem dla fizjoterapeutów i sportowców, musiały znaleźć swoje miejsce również w naszym sklepie. Najczęściej stosowanym przez fizjoterapeutów kosmetykiem jest olejek do masażu. W ofercie yellowSPORT znajdują się zarówno olejki, jak i kremy do masażu, które są wygodną i coraz popularniejszą alternatywą dla klasycznych olejków. Różne pojemności kosmetyków pozwalają na wybór produktu dopasowanego do ilości i rodzaju pracy terapeuty. Kosmetyki rozgrzewające oraz kosmetyki chłodzące stosowane w sporcie i fizjoterapii są doskonałym uzupełnieniem regeneracji powysiłkowej. W przypadku kontuzji oraz przeciążeń bestsellerami są Stadiopasta, oraz krem BI-ALL, które stosowane w zestawie znacząco skracają czas rekonwalescencji, przyspieszając moment bezpiecznego powrotu do aktywności fizycznej. Dla osób, które chciałyby uzupełnić swój program treningowy i rozpocząć stosowanie produktów rozgrzewających i chłodzących szczególnie wygodne są 10 ml saszetki z emulsją intensywnie rozgrzewającą lub intensywnie chłodzącą, które pozwalają na wypróbowanie produktu bez konieczności zakupu pełnowymiarowego opakowania.

Stopy sportowców są szczególnie narażone na przeciążenia, dlatego w kategorii kosmetyki w yellowSPORT znalazła się również seria produktów do stóp. W jej skład wchodzą odświeżająco-ochronny krem do stóp oraz żel chłodzący do zmęczonych stóp i nóg.

Oferta kosmetyków uzupełniona jest o produkty zapewniające komfortową i higieniczną pracę z pacjentem, takie jak: jednorazowe podkłady na stół do masażu czy szpatułki do nabierania kremów. Są to niewielkie elementy, które sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie, a praca w gabinecie zyskuje niezbędny dla zawodu medycznego profesjonalizm.
Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h