Sole do kąpieli


Sole do kąpieli i ich niezwykłe właściwości


Sól do kąpieli to jeden z bardziej skutecznych środków pielęgnacji ciała. Kosmetyk ten sprawdza się dla każdego rodzaju skóry. Kąpiel z dodatkiem soli przede wszystkim ma działać odprężająco, relaksująco i oczyszczająco. Sole sprawdzają się także w terapiach ujędrniających i regenerujących.

Sól zawiera wiele substancji mineralnych, w związku z tym jest popularną i skuteczną substancją stosowaną w kosmetyce. Właściwości soli nie ograniczają się jedynie do efektów relaksacyjnych, ale także posiadają wiele uniwersalnych zastosowań. Ciepła, słona woda skutecznie rozluźni spięte mięśnie, pozwoli oczyścić skórę, wnikając w jej głąb. Sole również złagodzą bóle mięśniowe oraz kostno – stawowe. Zawarte minerały łagodzą stany zapalne skóry, a także pomagają we właściwy sposób odbudować naskórek.

Jak widzisz, sole do kąpieli posiadają szerokie spektrum właściwości i możliwości zastosowania. Pomagają w wielu dolegliwościach, ale także zapewniają wysoki poziom relaksacji i poprawę jakości oraz ujędrnienia twojej skóry. Wybierz sole odpowiednie do twoich potrzeb i efektów, które chcesz osiągnąć.


Jaką sól wybrać?


W naszej ofercie:

Sól do kąpieli moc minerałow.

Sól do kapieli RELAX&SPA.

Sól do kąpieli REGENERACJA SPORT


Sól do kąpieli moc minerałów to uniwersalny środek do odświeżenia, ujędrnienia skóry oraz regeneracji organizmu np. Po wysiłku fizycznym. Moc minerałów cechuje się wysoką ich zawartością: Jodki, bromki, chlorki, sód, wapń, magnez oraz potas. Jest idealnym, uniwersalnym produktem do relaksacji całego ciała i jego regeneracji.

Sól do kąpieli RELAX&SPA z naturalnymi olejkami eterycznymi mają za zadanie głównie ujędrnić i zrelaksować zmęczone ciało. W swoim składzie zawiera kompleks minerałów: Jony potasu, bromu, chloru, sodu, wapnia, magnezu, manganu oraz żelaza, a także olejki eteryczne: mandarynki, pomarańczy i lawendy. Dzięki kompilacji soli i olejków właściwościami produktu jest: Obniżenie ciśnienia krwi, łagodzenie stresu, poprawa krążenia, harmonizacja układu nerwowego, niweluje częstotliwość skurczy, a także wzmacnia i poprawia stan układu kostno – stawowego.

Sól do kąpieli REGENERACJA SPORT z naturalnymi olejkami eterycznymi to ulga dla zmęczonych, przeciążonych stawów i mięśni po wzmożonym wysiłku fizycznym. Sól do kąpieli z serii REGENRACJA SPORT dzięki połączeniu minerałów w postaci jonów: potasu, bromu, chloru, sodu, wapnia magnezu, manganu i żelaza oraz olejków eterycznych: rozmarynu, sosny górskiej oraz eukaliptusa. Kąpiele z użyciem tej soli wskazane są przy rehabilitacji ruchowej oraz wspomagająco w problemach reumatycznych. Pobudzają także krążenie krwi, przez co przyspieszają procesy metaboliczne zachodzące w tkankach.


Jak używać soli do kąpieli?


Około 1-2 kg soli wyspać do wanny pod strumień bieżącej wody (ok. 100 l), zamieszać do całkowitego rozpuszczenia. W zależności od indywidualnych upodobań dawkowanie można proporcjonalnie zmieniać. Nie bierz kąpieli solankowej bezpośrednio przed snem. Daj organizmowi czas na stabilizację i wyciszenie po zabiegu. Zwiększając temperaturę wody, także poddajesz organizm oddziaływaniu silniejszych bodźców. Przyzwyczajaj się do tego stopniowo. Zalecany czas kąpieli 15-20 min. w temperaturze 38-40°C.

Po kąpieli delikatnie osusz ciało, nie spłukuj, pozostawiona na powierzchni skóry warstwa tworzy tzw. płaszcz solny, który działa stymulująco na organizm jeszcze przez pewien czas po zabiegu. Uzupełnij płyny – gorąca kąpiel solankowa wywołuje intensywne pocenie nawet po wyjściu z wanny, dlatego konieczne jest odpowiednie nawodnienie organizmu.Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 7:30 - 15:30
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h