TERMOTERAPIA


Dla osób potrzebujących czegoś chłodzącego proponujemy zimne bandaże, worki na lód lub szybko działający zamrażacz. Dla poszukujących produktu uniwersalnego kompresy ciepło/zimno.

Termoterapia zgodnie z definicją to dział fizykoterapii wykorzystujący zimno lub ciepło w celu leczenia dolegliwości (najczęściej bólowych). Terapia ciepłem jest tradycyjnie stosowana w przypadku dolegliwości przewlekłych, natomiast terapia zimnem to pierwszy wybór w przypadkach ostrych. Sklep internetowy yellowSPORT ma w swojej ofercie produkty zarówno rozgrzewające, jak i chłodzące.

Szczególnie w produktach chłodzących bardzo istotna jest możliwość skorzystania z nich w sytuacjach nagłych. Jednym z najczęściej stosowanych produktów do szybkiego schładzania tkanek jest sztuczny lód IceMix, jednak nie jest to jedyna możliwość zastosowania zimna. Bestsellerem wśród produktów chłodzących jest zimny bandaż. Bandaż elastyczny nasączony substancjami, które w kontakcie ze skórą dają efekt chłodzenia, to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w sytuacji, w której trzeba szybko schłodzić i unieruchomić miejsce urazu. Dodatkowo jest to produkt, który nie musi być przechowywany w lodowce, bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania jest gotowy do użycia. Zimne okłady można również wykonywać przy pomocy worka na lód, pozwala to uniknąć zamoczenia skóry oraz ubrań przez wodę cieknącą z roztapiającego się lodu.

Z myślą o tych, którzy poszukują produktu uniwersalnego w ofercie znalazły się kompresy ciepło-zimno. Dostępne w kilku rozmiarach kompresy mogą w zależności od sposobu przygotowania spełniać funkcję chłodzącą lub rozgrzewającą.

Wśród produktów chłodzących i rozgrzewających nie mogło zabraknąć kosmetyków o takim działaniu. Emulsje rozgrzewające i chłodzące to doskonała alternatywa dla tradycyjnych środków poślizgowych do masażu, odpowiednio dobrane do rodzaju treningu pozwalają szybciej rozgrzać mięśnie, przygotowując je do wysiłku, a po treningu pomogą przyspieszyć proces regeneracji.

Dla osób, które cierpią z powodu obrzęków, wprowadziliśmy do oferty chłodzący żel do zmęczonych stóp i nóg, który szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego osadu, przynosząc natychmiastowe i długotrwałe uczucie lekkości nóg.

Produkty chłodzące i rozgrzewające w różnych formach i rozmiarach dostępne w yellowSPORT sprawiają, że każdy użytkownik może znaleźć produkt odpowiedni dla swoich potrzeb.
Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h