Trening z yellowsport

Trening siłowy z kettlebell i hantelkami

10 listopada 2023

Odkryj intensywny trening siłowy z kettlebellami i hantelkami, który poprawi siłę i ogólną sprawność ruchową. Skorzystaj z produktów yellowSPORT, aby wzmocnić swoje mięśnie!

yellowBOSU - partner w codziennym treningu

27 listopada 2023

Trener równowagi, to innowacyjne narzędzie fitness, które łączy w sobie elastyczną półkulę z płaską podstawą. Pozwala na różnorodne ćwiczenia, wzmacniając mięśnie, poprawiając równowagę i koordynację.

Trening z użyciem gum do ćwiczeń Power Band

27 listopada 2023

Osiągnięcie większej siły, elastyczności i stabilności w treningu nigdy nie było prostsze! Wprowadź do swojej rutyny treningowej gumy do ćwiczeń, które rewolucjonizują świat fitnessu.

Piłki gimnastyczne dla kobiet w ciąży: ćwiczenia i korzyści 

27 listopada 2023

Czy wiesz, że ćwiczenia na piłce gimnastycznej mogą być idealnym sposobem na utrzymanie aktywności fizycznej w czasie ciąży? Poznaj korzyści płynące z wykonywania ćwiczeń na piłce gimnastycznej!

Pozbądź się objawów rwy kulszowej za pomocą rollera i piłki masującej w 3 prostych ćwiczeniach

27 listopada 2023

Trzy proste ćwiczenia, które mogą pomóc pozbyć się dolegliwości, które wywołuje rwa kulszowa. Sprawdź jaki trening przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Roller na cellulit. Trzy proste ćwiczenia, aby pozbyć się cellulitu

27 listopada 2023

Jednym z najlepszych sposobów na redukcję cellulitu są regularne masaże ciała połączone z treningiem. Te z wykorzystaniem rollera uważane są za najskuteczniejsze. Dlatego stworzyliśmy odpowiedni zestaw ćwiczeń, który pomoże ci w walce z cellulitem.

Ćwiczenia z dyskiem sensomotorycznym - zostań mistrzem równowagi

27 listopada 2023

Ćwiczenia na dysku senso-motorycznym są doskonałym sposobem na wzmocnienie mięśni, poprawę równowagi i stabilności oraz rozwinięcie propriocepcji. Sprawdź zestaw ćwiczeń przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Ćwiczenia na piłce gimnastycznej - sposób na domowy trening 

27 listopada 2023

Chcesz wzmocnić swoje mięśnie, poprawić postawę i zwiększyć swoją stabilność? Trening z piłką gimnastyczną może ci w tym pomóc! Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym zestawem ćwiczeń.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól