Plastry opatrunkowe

Strona

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 29

Strona

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 29

Plastry i przylepce

Plastry i przylepce są niezbędnymi elementami każdej apteczki domowej i profesjonalnym wyposażeniem  W przypadku drobnych urazów, skaleczeń czy otarć, zastosowanie plastra lub przylepca pozwala na szybkie i skuteczne zabezpieczenie rany przed zakażeniem oraz zapobieganie jej dalszemu uszkodzeniu.

 

Wśród wielu dostępnych na rynku marek, jedną z najpopularniejszych jest Vitahealth. Firma ta oferuje szeroki wybór plastrów oraz przylepców, które cechują się wysoką jakością oraz skutecznością. Wśród produktów Vitahealth znajdują się między innymi plastry samoprzylepne, przylepce włókninowe oraz opatrunki z wkładem chłonnym. Plastry samoprzylepne Vitahealth to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które potrzebują trwałego i wygodnego zabezpieczenia rany podczas uprawiania sportu czy w trakcie codziennych czynności. Dzięki specjalnej warstwie kleju, plaster nie odkleja się od skóry, co pozwala na swobodne poruszanie się i uniknięcie dyskomfortu związanego z nieprzyjemnym uczuciem klejenia.

 

Przylepce włókninowe - Do czego służą? 

Przylepce Vitahealth natomiast są idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić skuteczne podtrzymanie opatrunku. Dzięki delikatnej strukturze materiału, przylepce te nie podrażniają skóry, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Co więcej, dzięki swojej elastyczności, przylepce włókninowe doskonale przylegają do rany, co zapewnia skuteczne zabezpieczenie i ochronę.

 

Opatrunek z wkładem chłonnym to kolejny produkt oferowany przez firmę Vitahealth. Jest to specjalny rodzaj opatrunku, który charakteryzuje się zdolnością do pochłaniania wydzieliny z rany. Dzięki temu, opatrunek z wkładem chłonnym pozwala na skuteczne oczyszczenie rany oraz przyspieszenie procesu gojenia. Marka Vitahealth oferuje również różnego rodzaju zestawy plastrów i przylepców, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują kompleksowego zestawu do pierwszej pomocy. Zestawy te zawierają różnego rodzaju plastry oraz przylepce, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie rany w różnych sytuacjach.

 

Zestawy plastrów Vitahealth

Plastry i przylepce Vitahealth zostały stworzone wykorzystując wiedzę dotyczącą produktów medycznych, szpitalnych z przełożeniem na potrzeby użytkownika indywidualnego. Rodzina plastrów Vitahealth składa się z 12 zestawów, stworzonych po to, aby zaspokoić detalicznego odbiorcę z uwzględnieniem potrzeb zarówno młodszych, jak i starszych osób. 

 

 • AQUApro stworzony po to, aby skutecznie chronić ranę przed dostępem wody i zabrudzeń. Cienka, mikroporowata, oddychająca struktura plastra, przyspiesza proces gojenia się ran. Dzięki zastosowaniu nieprzywierającego układu chłonnego, zmiana opatrunku jest bezbolesna. 
 • FABRIplast i NONVIplast to plastry do cięcia. Są praktyczne, delikatne z nieprzywierającym wkładem chłonnym i nożyczkami w zestawie. Dzięki swojej przepuszczalności powietrza świetnie sprawdzą się u osób prowadzących aktywny tryb życia.  
 • TRANSPARENT to zestaw stworzony do opatrywania drobnych ran i skaleczeń. Transparentna struktura plastrów umożliwia obserwację powierzchownych skaleczeń w miejscu założenia plastra. Dzięki oddychającej formule i wodoodporności rany goją się szybciej.  
 • SENSITIVE są to plastry stworzone do skóry wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Dzięki zastosowaniu delikatnego kleju istnieje możliwość korekcji aplikacji plastra oraz bezbolesną jego zmianę.  
 • ACTIVEpro to zestaw plastrów dla najbardziej aktywnych. Są miękkie i elastyczne dopasowują się do kształtów ciała, zapewniając odpowiednią swobodę ruchu i prawidłowe zabezpieczenie miejsca aplikacji.  
 • S.O.S to zestaw plastrów podręcznych pierwszej potrzeby. Tzw. “must have” dla każdej kobiecej torebki.  
 • HANDSpro to zestaw plastrów do opatrywania dłoni o profilowanych kształtach, dzięki czemu idealnie dopasowują się one do palców i stawów. Wodoodporne podłoże plastrów eliminuje ryzyko odklejenia się podczas kontaktu z wodą.  
 • KIDSpro to linia stworzona z myślą o najmłodszych. Są hipoalergiczne, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtów ciała, zapewniając swobodę ruchów oraz prawidłowo zabezpieczają miejsce aplikacji.  
 • UNIVERSAL to zestaw plastrów stworzony pod każdego odbiorcę. Różnorodne kształty plastrów w zestawie umożliwiają zachowanie kompleksowej ochrony powierzchownych ran. 
 • FAMILYpro  to linia stworzona dla potrzeby rodziny. Różnorodne kształty plastrów umożliwiają zachowanie kompleksowej ochrony również dla najmłodszych z kolorowymi grafikami.  
 • SOFTplast, SENSIplast to przylepce włókninowe, służący do podtrzymywania opatrunków różnych rodzajów, dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając komfort noszenia. 

 

Plastry Vitahealth są świetnym produktem, skrojonym pod potrzeby każdego odbiorcy. Dzięki szerokiej gamie produktowej sprawdzą się w podręcznym bagażu, damskiej torebce i domowej apteczce. Są odpowiednie dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, osób aktywnych  i wymagających sportowców.  

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól