Taśma do kinesiotapingu yellowTAPE - czerwona, 5cm x 5m

29,00 zł 26,85 zł
Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 150 PLN
ROZMIAR 5cmx5m
Producent yellowSPORT
KOLOR Czerwony
Dostępność Wysyłka 24h
Opis produktu
Kinesiotaping to innowacyjna metoda wspomagająca procesy regeneracyjne i rehabilitacyjne organizmu. Taśma do kinesiotapingu, dostępna w kolorze czerwonym o wymiarach 5 cm x 5 m, to niezastąpione narzędzie dla osób aktywnych fizycznie, sportowców oraz pacjentów z różnymi schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi. Dzięki swojej elastyczności i porowatej strukturze, taśma zapewnia doskonałą przyczepność, jednocześnie umożliwiając skórze swobodne oddychanie. Jej hipoalergiczny klej minimalizuje ryzyko podrażnień skóry, a trwałość aplikacji do 5 dni gwarantuje długotrwałe wsparcie i ochronę. Niezależnie od zastosowania, taśma do kinesiotapingu skutecznie redukuje ból, poprawia stabilność stawów, a także koryguje nieprawidłowe ułożenia ciała. 
 

Właściwości taśm do kinesiotaping 5cm x 5m  yellowTAPE: 

 

 • Taśma do kinesiotapingu w kolorze czerwonym o rozmiarze 5 cm x 5 m to wysokiej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się w terapii i wspomaganiu różnych schorzeń i urazów. Jej właściwości i zastosowanie czynią ją niezastąpionym narzędziem w fizjoterapii. 
 • Taśma jest wykonana z bawełny, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Pokryta jest hipoalergicznym klejem, co minimalizuje ryzyko podrażnień skóry. 
 • Jej elastyczność wynosi aż 140%, co pozwala na pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym doskonałym dopasowaniu do ciała.
 • Unikalna porowata struktura taśmy umożliwia swobodny przepływ powietrza do skóry, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej wentylacji i zapobiega poceniu się skóry pod taśmą. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się komfortowym noszeniem taśmy przez dłuższy czas.
 • Trwałość aplikacji taśmy wynosi do 5 dni, co oznacza, że nie musisz martwić się o częste wymiany. Możesz mieć pewność, że taśma nie straci swojej skuteczności i wytrzymałości przez cały ten okres.
 • Taśma o szerokości 5 cm to najbardziej uniwersalny rozmiar, który umożliwia zastosowanie wszystkich popularnych sposobów oklejania, takich jak wzory X, I czy Y. Niezależnie od  potrzeb, taśma spełni swoje zadanie. 
 • Produkt jest jednorazowy, zapewniając higieniczne i bezpieczne użytkowanie. 

 

Taśmy do kiniesiotapingu - dostępne kolory:

 

 
Możliwość zakupu jednej rolki lub opakowania zawierającego 4 rolki.
 
Taśma dostępna jest również w rozmiarze 7,5 cm x 5 m
 

Zastosowanie taśmy do kinesiotapingu yellowTAPE:

 
 • Wykorzystywana w przypadku urazów sportowych, 
 • poprawy napięcia mięśniowego,
 • redukcji bólu,
 • zmniejszenia obrzęków,
 • poprawy motoryki ciała,
 • korekcji postawy oraz przeciążeń mięśniowych. 
 • taśma ta jest wszechstronnym narzędziem terapeutycznym, który może być stosowany zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i osoby aktywne fizycznie. 
 

Taśma kiniesiotaping yellowTAPE - sposób działania:

 
Stosowanie metody kinesiotapingu wpływa na zmniejszenie odczuć bólowych pacjenta oraz wspomaga drenaż limfatyczny oklejonej okolicy w przypadku obrzęków. Poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu przyspiesza wchłanianie siniaków i krwiaków. Zwiększenie przestrzeni pomiędzy warstwami mięśni powięzi i skóry wpływa również na ich odżywienie, wspomaga procesy regeneracyjne i wydolnościowe organizmu. Pomaga w przywróceniu prawidłowego napięcia mięśniowego oraz koryguje nieprawidłowe ułożenia stawów (korekcja palucha koślawego, konflikt rzepkowo-udowy). Jest bezpieczna dla kobiet w ciąży (pomaga zredukować obrzęki kończyn dolnych, bóle kręgosłupa) oraz dzieci (korekcja wad postawy).
 
 
 

 

Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, ze produkt, który oglądasz jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją. 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Taśma do kinesiotapingu yellowTAPE - czerwona, 5cm x 5m
Polecane produkty
 1. Zestaw Normatec. System Normatec 3 + plecak wielofunkcyjny

  5 000,00 zł 4 629,63 zł
 2. Mleczko do masażu OXD 5l

  200,00 zł 162,60 zł
 3. Sól do kąpieli RELAX&SPA 5kg

  100,00 zł 81,30 zł
  Towar niedostępny
 4. Olejek do masażu OXD 5l

  190,00 zł 154,47 zł
 5. Torba fizjoterapeuty

  689,00 zł 560,16 zł
 6. Lalka terapeutyczna, demonstracyjna

  139,00 zł 113,01 zł
  Towar niedostępny
 7. Lalka terapeutyczna, demonstracyjna, z nadrukiem full color

  169,00 zł 137,40 zł
 8. Taśma piankowa przeciw otarciom yellowFOAM - 5cm x 5m

  19,00 zł 17,59 zł
Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól