Produkty do dezynfekcji powierzchni

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 10

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 10

Produkty do dezynfekcji powierzchni 

Środki do dezynfekcji są niezwykle ważne w utrzymaniu czystości i higieny. Istnieje wiele produktów do dezynfekcji powierzchni, w tym środki do dezynfekcji powierzchni, chusteczki do dezynfekcji powierzchni oraz spraye, takie jak Medisept Velox Spray. Najczęściej stosowanym składnikiem w tego rodzaju produktach jest alkohol izopropylowy lub etylowy, który jest skuteczny w zabijaniu różnych drobnoustrojów, w tym bakterii, wirusów i grzybów. Przykładowym tego typu produktem jest Medisept Velox Spray. Jest to środek dezynfekujący, który skutecznie usuwa bakterie, wirusy i grzyby. Jego wygodna forma w sprayu pozwala na łatwe i szybkie rozpylenie na powierzchni.

 

Chusteczki do dezynfekcji 

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni, takie jak chusteczki Mediwipes DM oraz chusteczki Alkopad, są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy szybko i skutecznie zdezynfekować powierzchnię. Chusteczki do dezynfekcji, które przeznaczone są do dezynfekcji powierzchni, są stosowane do dezynfekcji sprzętu medycznego, wyposażenia gabientu, a także wszelkich innych przedmiotów, które mamy potrzebę zdezynfekować. Chusteczki do dezynfekcji powierzchni Mediwipes PLUS to produkt, który wyróżnia się na tle innych chusteczek ze względu na opakowanie w tubie. Są one nasiąknięte płynem o dużej zawartości alkoholu, co pozwala na skuteczne usuwanie bakterii i wirusów. Chusteczki Mediwipes PLUS są również wygodne w użyciu i łatwe w przechowywaniu, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie.

 

Pianka do dezynfekcji powierzchni 

Pianka do dezynfekcji powierzchni Lysoformin Plus Schaum to wysokiej jakości produkt, który skutecznie usuwa bakterie, wirusy oraz grzyby. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę miejsca pracy lub domu.

 

Lysoformin Plus Schaum to pianka, która nie wymaga spłukiwania, co czyni ją bardzo wygodną w użyciu. Produkt można stosować na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak sprzęt medyczny, wyposażenie gabinetu, meble, podłogi, a także inne przedmioty codziennego użytku. Dzięki temu można łatwo i szybko zdezynfekować całe pomieszczenie. Pianka Lysoformin Plus Schaum zawiera składniki aktywne, takie jak chlor, który skutecznie eliminuje drobnoustroje. Produkt ma również przyjemny zapach, który pozostawia w pomieszczeniach uczucie świeżości i czystości.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól