Velox Spray Teatonic 1 l

25,15 zł 23,29 zł
Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 150 PLN
ROZMIAR 1000ml
Producent Medisept
KOLOR Transparentny
Dostępność Wysyłka 24h
Opis produktu

Właściwości:

 • Velox Spray jest gotowym do użycia preparatem na bazie alkoholu, do dezynfekcji sprzętu medycznego i małych powierzchni takich jak, stoły zabiegowe, łóżka, sprzęt rehabilitacyjny i aparatura medyczna.
 • Już po 15 sekundach skutecznie działa na grzyby i po 30 sekundach na bakterie (w tym MRSA), prątki gruźlicy, wirusy, w tym Rota, Noro i wirusy otoczkowe (HIV, HBV, HCV, Vaccinia, grypa H1N1, H5N1, Ebola, Herpes simplex).
 • Velox Spray o zapachu zielonej herbaty jest polecany do dezynfekcji mebli i wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi. Można go stosować także do powierzchni mających kontakt z żywnością.
 • Nie pozostawia smug i zacieków i jest polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni wyrobów medycznych.
 • Velox Spray jest polecany także do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych.
 • Pojemnosć: 1l

 

Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który oglądasz jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją. 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Velox Spray Teatonic 1 l
Polecane produkty
 1. Velodes Soft 1L

  26,50 zł 24,54 zł
 2. Velox Spray neutral 1 l

  29,99 zł 27,77 zł
 3. Pianka do dezynfekcji powierzchni Lysoformin Plus Schaum 1l

  44,28 zł 41,00 zł
  Towar niedostępny
Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól