PRE-K GEL - żel przygotowujący skórę do aplikacji kinesiotapingu

 

Zdarzyło się Wam kiedyś przykleić aplikację kinesiotapingu, która odpadła następnego dnia?  W większości instrukcji naklejania taśm do kinesiotapingu pojawia się informacja o konieczności oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Nie zawsze się to udaje i dlatego czasami aplikacje szybko się odklejają od skóry. Mamy rozwiązanie tego problemu!

 

W ofercie yellowSPORT pojawiła się nowość PRE-K GEL firmy Biviax. Żel przygotowuje skórę przed przyklejeniem taśmy, dzięki temu klej lepiej się trzyma i aplikacja jest bardziej odporna.

 

Szczególnie polecamy PRE-K GEL:

 

  • osobom których skóra przed aplikacją kinesiotapingu miała kontakt z tłustymi substancjami (kremy, oliwki)
  • wszystkim, którzy podczas noszenia taśm będą aktywni fizycznie
  • dla aplikacji kinesiotapingu znajdujących się w miejscach, w których może gromadzić się pot

 

Dodatkowo czysta skóra pod taśmą zmniejsza ryzyko podrażnień często błędnie interpretowanych jako alergia na klej. Podrażnienia mogą być skutkiem niedokładnego oczyszczenia miejsca aplikacji, resztek zanieczyszczeń oraz potu pozostających pod taśmą przez kilka dni. 

 

Żel zawiera nie tylko alkohol, który oczyszcza i odkaża skórę, ale też składniki odżywcze takie jak: limonka, zielona herbata i aloes, dlatego może, a nawet powinien być stosowany u osób o wrażliwej skórze, żeby odpowiednio przygotować ją przed naklejeniem taśmy i zabezpieczyć przed uszkodzeniem podczas jej ściągania.

 

Zastosowanie PRE-K GEL jest bardzo proste, niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Wystarczy nałożyć niewielką ilość żelu w miejscu, w którym ma być przyklejana taśma do kinesiotapingu i wcierać go aż do wyschnięcia.  Następnie przykleić taśmę  jak zwykle.

 

Gotowe:)