Przyrządy do przetaczania płynów

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 3

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 3

Przyrządy do przetaczania płynów - przetaczanie płynów infuzyjnych

Produkty do przetaczania płynów są niezwykle ważnym elementem procesu leczenia, zapewniającym pacjentom niezbędne nawodnienie, substytucję elektrolitów lub podawanie leków. W skład tych produktów wchodzą różnego rodzaju kaniule, strzykawki, igły, zestawy infuzyjne i urządzenia do kontrolowania podawania płynów. Kaniule są głównie stosowane do długotrwałego przetaczania płynu, a strzykawki i igły są wykorzystywane do podawania leków lub okresowego nawodnienia pacjenta. Zestawy infuzyjne składają się z kaniuli, urządzeń sterujących i innych akcesoriów niezbędnych do stosowania infuzji.

 

Kaniule - do czego służą? 

Kaniule do przetaczania płynów są cienkimi, rurkowymi urządzeniami, które wprowadza się do żył lub tętnic pacjenta. Kaniule są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach, w zależności od potrzeb medycznych i stopnia zaawansowania zabiegu. Najczęściej stosowane kaniule są jednorazowe, wykonane z plastiku lub metalu, które po użyciu są usuwane. Kaniule można stosować do wstrzykiwania płynów, leków lub substancji odżywczych do organizmu pacjenta. Można je również używać do pobierania krwi lub próbek płynów ustrojowych do badań diagnostycznych. Kaniule do przetaczania płynów są stosowane w różnych dziedzinach medycyny, takich jak intensywna terapia, chirurgia, hematologia i onkologia.


Dostępne kaniule w yellowSPORT 

W medycznym sklepie internetowym yellowSPORT dostępne są dwa rodzaje kaniul:

 

 

Przyrządy do przetaczania płynów easyFLOW 

Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych easyFLOW  został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu precyzyjnego i bezpiecznego przetaczania płynów medycznych. W jego konstrukcji zastosowano dwukanałowy, ostry kolec, który umożliwia łatwe wkłucie się w pojemniki z płynami, jednocześnie zapewniając szczelne połączenie. Ponadto, w celu zapewnienia jeszcze większej wygody użytkowania, na komorze kroplowej zastosowano skrzydełka dociskowe. Dzięki nim, użytkownik może łatwo regulować szybkość przetaczania płynu oraz dokładnie kontrolować objętość podawanego płynu.

 

Przyrząd easyFLOW zapewnia również bezpieczeństwo pracy, dzięki zastosowaniu technologii bezdotykowej. Oznacza to, że nie ma potrzeby stosowania tradycyjnych igieł czy strzykawek, co zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz minimalizuje ryzyko kontaminacji. Wszystkie te funkcje sprawiają, że przyrząd easyFLOW jest skutecznym i niezawodnym narzędziem w procesie przetaczania płynów medycznych. Jest on łatwy w obsłudze i pozwala na dokładne i precyzyjne przetaczanie płynów, co przekłada się na poprawę jakości opieki nad pacjentem.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól