Kosmetyki

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 8

  1. Special Price 249,00 zł 202,44 zł (-8%) Regular Price 270,00 zł
    Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 270,00 zł

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 8

Kosmetyki do gabinetów masażu 

Masaż ciała jest zabiegiem pielęgnacyjnym, relaksującym, który przynosi ulgę spiętym mięśniom. Dzięki swym właściwościom produkty do masażu wykorzystywane podczas zabiegów poprawiają krążenie, zwalczają dolegliwości bólowe, napięcia mięśniowe, a także zwalczają stres i zmęczenie. Kosmetyki do masażu od yellowSPORT to wysokiej jakości profesjonalne produkty, które sprawdzą się w walce z różnymi dolegliwościami. W  asortymencie kategorii kosmetyki dostępne są: woski do masażu, emulsje chłodzące, kremy rozgrzewające dla sportowców, kremy rozgrzewające do masażu, żele na kontuzje i maści na kontuzje. Każdy z tych produktów jest przeznaczony dla terapeutów, którzy chcą zapewnić swoim klientom doskonałe rezultaty. Produkty te są wykonane ze składników naturalnych i bezpiecznych, co pozwala na zachowanie dobrego samopoczucia pacjenta. Nasze produkty są łagodne dla skóry i nie powodują podrażnień. Oferta obejmuje także sól do kąpieli której zastosowanie powoduje regenerację zmęczonych mięśni, ograniczenie napięcia mięśniowego, wzmocnienie układu odpornościowego, a także odprężający relaks.

Najczęściej stosowanymi przez fizjoterapeutów kosmetykami są  olejki do masażu. W ofercie sklepu yellowSPORT znajdują się zarówno olejki, jak i kremy do masażu, które są wygodną i coraz popularniejszą alternatywą dla klasycznych olejków. Różne rodzaje i pojemności kosmetyków pozwalają na wybór produktu dostosowanego do ilości i rodzaju pracy terapeuty. Kosmetyki rozgrzewające oraz kosmetyki chłodzące stosowane w sporcie i fizjoterapii są doskonałym uzupełnieniem w regeneracji powysiłkowej. W przypadku kontuzji oraz przeciążeń bestsellerowym produktem jest Stadiopasta, znacznie skracająca czas rekonwalescencji, przyspieszająca powrót do aktywności fizycznej. Wybór odpowiednich kosmetyków do masażu może zapewnić łagodny, ale skuteczny masaż. Krem redukujący napięcie w mięśniach dostarczy pacjentom ulgi i pomoże przywrócić elastyczność. Osoby chcące poczuć się lepiej po długim dniu mogą skorzystać z szerokiej oferty kosmetyków relaksacyjnych, które nawilżają i regenerują skórę. 

 

Profesjonalne woski do masażu 

Woski do masażu tkanek głębokich oraz uwalniania powięzi u pacjentów to specjalistyczne produkty, dzięki którym specjaliści wykonują konkretne prace związane z rozluźnianiem tkanek głębokich i mięśniowo-powięziowych, gdzie wymagany jest mocny chwyt. Istnieje wiele gatunków wosków do masażu, które są przeznaczone do różnych celów. Niektóre z nich mają właściwości lecznicze i relaksacyjne, inne służą jako środek pomocniczy dla terapeutów. Profesjonaliści masażu, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości produktów, powinni sprawdzić składniki stosowane do produkcji wosku oraz jego trwałości, jest to kluczowe dla przeprowadzenia odpowiedniego masażu z pomocą profesjonalnych kosmetyków. W ofercie yellowSPORT znajduje się jeden z najpopularniejszy wosków do masażu na rynku, jakim jest wosk do  masażu tkanek głębokich Songbird. Produkt ten jest szeroko stosowany w Fizjoterapii i masażu sportowym. Użytkowany do masażu m.in. w najlepszych klubach sporotwych i używany podczas największych imprez sporotwych na świecie. 

 

Jak działają kremy i olejki do masażu? 

Kremy i olejki do masażu są mieszankami składników aktywnych, takich jak ekstrakty roślinne w połączeniu z olejem lub emulgatorem. Zazwyczaj mają one lekką konsystencję i łatwo się rozprowadzać. Kremy i olejki do masażu stosowane są w celu poprawienia elastyczności mięśni, uelastycznienia stawów, poprawy przepływu krwi i limfy oraz zmniejszenia bólu.

Oferta kosmetyków uzupełniona jest o produkty zapewniające komfortową i higieniczną pracę z pacjentem, takie jak: jednorazowe podkłady na stół do masażu czy szpatułki do nabierania kremów. Są to niewielkie elementy, które sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie, a praca w gabinecie zyskuje niezbędny dla zawodu medycznego profesjonalizm.

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól