Produkty do igłoterapii

Strona

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 21

Strona

Pokaż: 12

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-12 z 21

Produkty do igłoterapii - suche igłowanie

Suche igłowanie to obecnie bardzo popularna i skuteczne metoda pracy fizjoterapeutów. Do zabiegu wykorzystuje się bardzo cienkie igły. Podczas suchego igłowania do ciała nie jest wprowadzana żadna substancja lecznicza, efekt zabiegu wynika jedynie z reakcji organizmu na igłę wbitą w celu znalezienia punktów spustowych. Jest to bardzo efektywna metoda pracy z dolegliwościami bólowymi, jednak wymaga zachowania najwyższych standardów higieny w gabinecie. Igły yellowSTING wyposażone są w prowadnicę, która ułatwia stosowanie metody zabiegowej terapeucie, minimalizując odczucia bólowe pacjenta. Igły do suchego igłowania wykonane są ze stali chirurgicznej, a każda z igieł jest produktem zapakowanym oddzielnie, dzięki czemu pacjent ma gwarancje, że używana do zabiegu, masażu igła jest sterylna.

 

Igły do akupunktury 

Wysokiej jakości igły yellowSTING dostępne w różnych rozmiarach, dostosowanych do techniki i potrzeb terapeuty doskonale sprawdzą się podczas pracy w gabinecie. Każda ze sterylnie spakowanych igieł posiada prowadnicę, dzięki czemu można wykonywać igłowanie z prowadnicą, które znacznie ułatwia pracę i zwiększa precyzję aplikacji. Igły do akupunktury są jednorazowego użytku, stosowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i skuteczności. Igły do akupunktury mają swoje własne cechy lecznicze oraz mogą być stosowane do różnych terapii medycznych. Dzięki ich precyzyjnemu projektowaniu można uzyskać maksymalną skuteczność przy minimalnym dyskomforcie i bólu. 

 

Igłoterapia - akcesoria do igłoterapii

Jednorazowe igły stosowane do suchego igłowania powinny być po użyciu wyrzucane do specjalnych pojemników na odpady medyczne. Pojemniki dostępne w yellowSPORT mają różne pojemności i pozwalają na zabezpieczenie zużytych igieł do igłoterapii, które wykorzystywane są w walce z punktami spustowymi. Są nieprzemakalne i odporne na przekłucie, minimalizuje to ryzyko przypadkowego zakłucia się zużytą igłą  po jej wyrzuceniu. Wygodnym środkiem do odkażania skóry pacjenta przed zabiegiem są gaziki dezynfekcyjne ALKOPAD wykorzystywane podczas igłoterapii suchej. Pakowane pojedynczo niewielkie włókninowe kompresy nasączone alkoholem izopropylowym dokładnie odkażają skórę przed wykonaniem zabiegu i masażu mięśnia, w którym odnalezione zostały punkty spustowe. Gaziki ALKOPAD są gotowe do użycia bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania.

 

Igły do suchego igłowania - cena 

Ceny igieł do suchego igłowania i akupunktury w yellowSPORT za 100 sztuk produktu wynoszą kilkadziesiąt złotych. Każda igła w pudełku jest sterylnie zapakowana wraz z prowadnicą. Igły dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować produkt do swoich potrzeb. W yellowSPORT gwarantujemy, że każda igła do suchego igłowania i akupunktury spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jak zawsze naszym celem jest zapewnienie naszym klientom produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

 

Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól