FITNESS


Przyrządy, akcesoria i zestawy fitness to idealne rozwiązanie dla każdej osoby aktywnej fizycznie lub chcącej rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Sprzęt z kategorii fitness doskonale sprawdza się w codziennym treningu i pomoże utrzymać świetną formę! Wybierz swój sprzęt do ćwiczeń w domu i siłowni z yellowSPORT.


Sprzęt z kategorii fitness:

- PowerBand,

- Poduszka sensoryczna,

- Piłka rehabilitacyjna, gimnastyczna,

- Piłka masująca EPP,

- Piłka masująca silikonowa,

- Roller, wałek EVA, EPP,

- Mata do akupresury,

- Taśma do ćwiczeń,

-LOOP,

- Półkule sensomotryczne, jeże.

Każdy klient w kategorii fitness znajdzie coś dla siebie. Zestaw gum do ćwiczeń Band, yellowPOWER band, taśmy do ćwiczeń Band, yellowFLAT band oraz yellowLOOP band o różnym obciążeniu: niskim oporze, średnim oporze i dużym oporze idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu i na siłowni. W tej kategorii znajdziesz także maty do ćwiczeń różnej grubości: Mata do ćwiczeń yellowMAT 1 cm, czarna oraz Mata do ćwiczeń yellowMAT 1,5cm, czarna.


Rozciągnij się i rozluźnij z produktami yellowSPORT

Trening to nie wszystko, rozciągnij się i rozluźnij z serią yellowROLLER, yellowMASSAGE, yellowGYM ball i yellowBALANCE. W naszej ofercie znajdziesz: Roller, wałek EPP, EVA, Piłeczka do masażu EPP, piłeczka do masażu silikonowa, poduszka sensomotoryczna, półkule sensomotoryczne (jeże), piłeczki DuoBall oraz piłka rehabilitacyjna, piłka gimnastyczna.

W tej kategorii znajdziesz produkty stworzone do twojego sportowego trybu życia. Jeżeli kochasz sport, chcesz zachować zdrowy wygląd, zdrowy kręgosłup, rozluźnić się, to świetnie trafiłeś!Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h