ORTOPEDIA


Jesteś po kontuzji? Chcesz się przed nią uchronić? A może chcesz trenować bardziej komfortowo? Poszukaj odpowiedniego produktu wśród naszego szerokiego wyboru ortez i wkładek do butów.

Zaopatrzenie ortopedyczne to nie tylko możliwość szybszego powrotu do aktywności fizycznej po kontuzji, zastosowanie lekkiej ortezy będzie również podnosiło komfort życia osób nieaktywnych fizycznie, które doznały urazu. Zabezpieczenie stawu, z jednoczesnym zachowaniem jego funkcji jest niezwykle istotne w procesie jego gojenia się. Dodatkowo osoby, które w przeszłości doznały kontuzji i obawiają się jej nawrotu, mogą na czas aktywności fizycznej stosować odpowiednie wyroby.

W ofercie yellowSPORT można znaleźć opaski elastyczne stawu łokciowego, kolanowego, skokowego oraz nadgarstka. Wszystkie wykonane są w systemie bezszwowym z ortopedycznej tkaniny kompresyjnej, mają kształty dopasowane do zaopatrywanego stawu, zapewniają ukierunkowaną kompresję i precyzyjną stabilizację. Opaski elastyczne polecane są przede wszystkim do profilaktyki przeciążeń i urazów.

Dla zabezpieczania większych kontuzji lub przewlekłych dolegliwości można stosować specjalnie wzmocnione stabilizatory i tutory, które stabilizują stawy, zabezpieczają je przed dalszymi uszkodzeniami. Dobrze dobrana orteza może w niektórych przypadkach stanowić nawet alternatywę dla opatrunku gipsowego, zwiększając komfort użytkownika. Szczegółowe wskazania do stosowania stabilizatorów wymienione są w opisach produktów. Dla osób o wrażliwej skórze oferta stabilizatorów została uzupełniona o yellowWRAP (podkład piankowy), w miejscach narażonych na otarcia przez sztywne elementy ortezy można zastosować podkład, aby ochronić skórę przed podrażnieniami.

Jako zaopatrzenie ortopedyczne sklasyfikowane zostały również wkładki ortopedyczne do butów. Masujące wkładki Uriel mają właściwości absorbujące wstrząsy oraz podpierają łuk stopy, dzięki czemu zmniejsza się obciążenie stawów skokowych, kolan oraz bioder. Ich konstrukcja sprawia, że mogą być stosowane zarówno do obuwia sportowego, jak i tego noszonego na co dzień. Wkładki przeciwzapachowe również mogą być stosowane do każdego rodzaju obuwia. Nie są perfumowane, zawierają w swoim składzie węgiel, który zapobiega rozwoju przykrego zapachu i bakterii, ich wierzchnia warstwa jest wykonana z bawełny, dzięki czemu są przyjemne i delikatne dla skóry stóp.
Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą lub przelewem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 8:00 - 16:00
 • Darmowy transport
  od 150 zł
 • Superszybka wysyłka
  nawet w 24h