yellowSPORT i ReShape Zabrze nawiązują współpracę

 

yellowSPORT nawiązuje współprace z jednym z największych na Śląsku kompleksów fitness -  ReShape Zabrze. Już niedługo produkty yellowSPORT dostępne będą dla Was w ofercie tej siłowni!

 

Nowa współpraca yellowSPORTReShape zapowiada się bardzo owocnie. Już wkrótce nasze produkty z linii sportowej będą dostępne w ofercie dla użytkowników siłowni w Zabrzu. To nie koniec naszych planów i realizacji, ponieważ wraz z ReShape szykujemy jeszcze dla Was kilka projektów, o których dowiecie się wkrótce. 

 

Wspólnie z ReShape przygotowaliśmy dla Was także zestawy ćwiczeń i instrukcji dedykowane pod produkty yellowSPORT z kategorii Fitness! Już niedługo będziecie mogli zobaczyć efekty naszej współpracy na yellowSPORT.pl oraz platformie YouTube.

 

ReShape to siłownia zlokalizowana w Zabrzu. Obiekt ten jest kompleksowym i jednym z najatrakcyjniejszych punktów na mapie Śląska z kategorii klubów fitness. W tym kompleksie sportowym nie tylko poćwiczysz na zajęciach z fitnessu i zadbasz o formę, ale także skorzystasz z pełnej gamy dodatkowych usług. Macie do dyspozycji: opiekę dietetyka, trenera, masaże, rehabilitację. Możecie udać się do: sauny, solarium, kriokomory, a nawet zagrać w squasha na jednym z czterech kortów, w tym jednym interaktywnym. Ponadto siłownia posiada szeroki wachlarz stref dostosowanych do konkretnych potrzeb swoich klientów m.in strefy maszyn stosowych, półwolnych i wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną oraz strefę cardio.

 

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzin klubu i skorzystania z katalogu naszych produktów!