Zestaw kleszczołapki Tick Twister CLIPBOX + chusteczki do dezynfekcji ALKOPAD M 100 szt. - fioletowy

29,99 zł 27,77 zł
Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 150 PLN
ROZMIAR XS
KOLOR Fioletowy
Dostępność Wysyłka 24h
Opis produktu

Zestaw zawiera:

  • Chusteczki do dezynfekcji ALKOPAD M 100szt.
  • Kleszczołapki Tick Twister CLIPBOX

Właściwości:

Zestaw stworzony dla osób, które chcą szybko i skutecznie usunąć kleszcza oraz zdezynfekować miejsce ukłucia

Kleszczołapki CLIPBOX  pozwalają na usunięcie kleszcza w całości. Zmniejszają ryzyko jego uszkodzenia i wtłoczenia do ciała człowieka potencjalnie chorobotwórczych substancji. Etui sprawia, że haczyki się nie gubią. Cały komplet waży jedynie 12 gram, dzięki czemu może stanowić element wyposażenia pierwszej pomocy w każdych warunkach. Uchwyt haczyków jest pokryty warstwą silikonu poprawiającego chwyt. Tworzywo, z którego są wykonane kleszczołapki jest odporne na działanie środków dezynfekujących zawierających alkohol.

Gaziki ALKOPAD M to wkłókninowe gaziki nasączone 70% alkoholem izopropylowym. Rozłożony gazik ma wymiary 65mm x 55mm. Opakowanie zawiera 100 sztuk gazików. Każdy gazik zapakowany jest w indywidualne opakowanie papierowo-foliowe, dzięki czemu na wycieczkę można zabrać tylko 1 lub 2 sztuki, aby od razu zdezynfekować miejsce po usunięciu kleszcza, bez noszenia dużych opakować środka do dezynfekcji.

Kleszczołapki dostępne są w kolorach:

  • Żółty
  • Fioletowy
  • Limonkowy
  • Niebieski
  • Różowy

Aby usunąć kleszcza urządzeniem Tick Twister należy wsunąć haczyk między skórę a kleszcza, jak najbliżej skóry, tak by pasożyt znalazł się między ząbkami. Następnie lekko unieść haczyk i 2-3 przekręcić uchwyt. Po wyciągnięciu kleszcza miejsce jego usunięcia należy zdezynfekować.

 

Model ClipBox jest wzorem zastrzeżonym i chronionym w Uni Europejskiej pod nr 004109585-0001

 

Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który oglądasz jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją. 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw kleszczołapki Tick Twister CLIPBOX + chusteczki do dezynfekcji ALKOPAD M 100 szt. - fioletowy
Weryfikacja
Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że produkt, który chcesz obejrzeć jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla profesjonalistów, oferowanym przez YELLOWSPORT sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach
Potwierdź, że wykonujesz zawód medyczny Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól