10 pomysłów na prezenty świąteczne z yellowSPORT
 
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Boże Narodzenie to czas prezentów, dla wszystkich spóźnialskich, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się jeszcze w upominki proponujemy listę 10 pomysłów z yellowSPORT.

 

 

  1. Krem do masażu – świetny pomysł na prezent. Kto nie marzy o relaksującym masażu po ciężkim tygodniu pracy? Jest to jeden z najbardziej znanych sposobów na relaks. Opakowanie kremu do masażu OXD w domu sprawia, że możemy taką przyjemność podarować bliskiej osobnie codziennie. Kto wie, może będzie chciała odwdzięczyć i przez przypadek sprawicie prezent samemu sobie?
  2. Wkładki do butów – cały dzień w kapciach? Marzenie niejednej osoby. Znacie kogoś, komu chcielibyście zapewnić taki luksus? Z wkładkami masującymi każde buty będą wygodne niczym ulubiona para kapci.
  3. Kompres ciepło/zimno – prezent całoroczny. W porze zimowej idealnie zastępuje popularne termofory. W lecie, kiedy zamiast na mróz będziemy narzekać na upały, można go zastosować w wersji chłodzącej.
  4. Skarpety kompresyjne – święta bez chociaż jednej pary skarpet pod choinką w zasadzie nie powinny się liczyć. Nasze skarpety są wyjątkowe, nie tylko stylowo wyglądają, ale są też skonstruowane tak, aby zapobiegać obrzękom i zmniejszać uczucie ciężkości nóg
  5. Olejki zapachowe – wyjątkowy prezent, który może służyć nie tylko jako dodatek do kremów do masażu. Z jego pomocą można również stworzyć dyfuzor zapachowy do domu lub gabinetu. Nadal nie jesteście przekonani? Poszukajcie wśród znajomych miłośników domowej produkcji kosmetyków, na pewno przydadzą im się olejki zapachowe.
  6. Taśma na otarcia – prezent dla miłośniczek nowych butów. Może się to wydawać mało „prezentowe”…ale poczekajcie na smsy z podziękowaniami od obdarowanej osoby po pierwszym przyjęciu w nowych szpilkach.
  7. Rękawy kompresyjne – świetny wybór dla zapalonych sportowców. Kompresja w sporcie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pokażcie bliskiej Wam osobie, że wiecie co jest popularne w tym sezonie i sprawcie jej wyjątkowy, sportowy prezent.
  8. Komplet taśm do kinesiotapingu – dla znajomego fizjoterapeuty, który nawet w święta nie potrafi zapomnieć o pracy i cały czas opowiada o swoich pacjentach.
  9. Nożyczki do taśm sportowych – trochę jak zestaw narzędzi. Zawsze się przyda. Taśmy do kinesiotapingu wymagają docięcia nożyczkami, dlatego pokryte warstwą nieprzywierającą, ergonomiczne nożyczki ucieszą każdego fizjoterapeutę.
  10. Worek na lód- przygotowania do sylwestra czas zacząć! Wszyscy mamy znajomych których ból głowy rankiem 1 stycznia możemy przewidzieć już dzisiaj. Worek na lód to niezbędne wyposażenie nie tylko w klubach sportowych, jest również doskonałym lekiem na porannego kaca.