MEDICA 2023 - Targi Medyczne w Dusseldorf z udziałem yellowSPORT


MEDICA, uznawana za największe targi medyczne na świecie, co roku przyciąga tysiące wystawców z ponad 50 krajów, tworząc wyjątkowe forum dla globalnej branży medycznej. To nie tylko miejsce prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie sprzętu medycznego, ale również platforma spotkań dla ekspertów, decydentów oraz postaci związanych z biznesem, badaniami i polityką na poziomie krajowym i międzynarodowym.

 

Targi MEDICA są skierowane do różnorodnej grupy uczestników, obejmując producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego, przedstawicieli służby zdrowia oraz instytucji badawczych i edukacyjnych. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami medycznymi, a także do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.yellowSPORT na stoisku wraz z ZARYS International Group
 
W ramach tegorocznej edycji MEDICA, yellowSPORT z dumą uczestniczy w targach na stoisku wspólnie z ZARYS International Group. Wśród prezentowanych produktów znajdują się m.in.  bandaże kohezyjne yellowBAND, stanowiące jeden z flagowych produktów naszej marki!

 

Udział yellowSPORT na targach MEDICA to nie tylko okazja do zaprezentowania sprzętu medycznego, ale także możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z innymi profesjonalistami branży. Mamy przyjemność podzielić się naszym know-how oraz zdobyć cenne informacje od innych liderów sektora. Wierzymy, że nasza obecność na tym prestiżowym wydarzeniu przyczyni się do dalszego rozwoju yellowSPORT oraz umocnienia pozycji marki.