Nowe produkty fitness trafiły do naszego magazynu i są już w sprzedaży!

 

Rozpoczęliśmy nowy rozdział, znacznie wzbogacając naszą ofertę fitness, a to oznacza, że mamy dla was wiele niesamowitych nowości! Nowe produkty fitness trafiły właśnie do naszego magazynu i są gotowe do sprzedaży. Jeśli jesteście gotowi na unikalne akcesoria, które pozwolą urozmaicić swoje treningi, to jesteście we właściwym miejscu. Przyjrzyjmy się bliżej naszym najnowszym produktom!

 

Kettlebell w różnych wariantach wagowych i kolorystycznym

Teraz w naszej ofercie dostępne są kettlebell w różnych wariantach wagowych i kolorystycznych: żółty - 4kg, zielony- 8kg, granatowy - 12kg i szary - 16kg. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym, czy jesteś doświadczonym sportowcem, mamy coś odpowiedniego dla ciebie. Kettlebell to wszechstronny przyrząd, który pomaga w rozwijaniu siły, wytrzymałości i poprawie ogólnej kondycji.

 

Hantelki dla doskonałego treningu

Jeśli wolisz trening z hantelkami, to również mamy coś dla ciebie. W naszej ofercie znajdziesz hantelki o wadze 2kg i 3kg. To idealny wybór dla osób, które chcą zaktywować swoje mięśnie. 

 

Zestaw taśm materiałowych

Chcesz dodać do swojego treningu jeszcze więcej różnorodności? Nasz zestaw taśm materiałowych o różnym oporze (7-11kg, 11-16kg, 16-20kg) jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki nim możesz łatwo dostosować poziom trudności swoich ćwiczeń, co pozwoli ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

 

Skakanki

Jeśli uwielbiasz aktywność cardio, to nasze nowe skakanki będą idealnym wyborem. Skakanie to doskonały sposób na poprawę kondycji, spalanie kalorii i wzmocnienie mięśni nóg. Nasze skakanki są trwałe i zapewnią ci niezapomniane chwile aktywności.

 

 

 

Trener równowagi

Oferujemy trener równowagi z uchwytami, który pomoże ci poprawić swoją stabilność i koordynację. To niezbędne narzędzie dla wszystkich sportowców, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Piłeczka rehabilitacyjna z kolcami

Jeśli masz dolegliwości bólowe lub potrzebujesz relaksującego masażu, nasza piłeczka rehabilitacyjna z kolcami jest doskonałym wyborem. Jej unikalna powierzchnia umożliwia precyzyjne docieranie do napiętych mięśni i punktów spustowych, co przynosi ulgę i poprawia komfort fizyczny.

 

Wałek do masażu EPP 60 cm 

Pragniesz złagodzić napięcie mięśni po intensywnym treningu? Nasz wałek do masażu EPP w kolorach czarno-żółtych o długości 60 cm jest idealny do autoterapii. Dzięki niemu możesz masować i rozciągać mięśnie, co przyspiesza regenerację po treningu.

 

Niebieska poduszka sensomotoryczna

Na koniec, mamy coś dla tych, którzy chcą poprawić swoją postawę i wzmocnić mięśnie głębokie. Nasza poduszka sensomotoryczna w kolorze niebieskim z pompką to narzędzie, które pozwala na trening równowagi, poprawę koordynacji i wzmacnianie mięśni stabilizujących.

 

Nowa oferta fitness jest już dostępna w naszym sklepie. Wybierz produkty, które pasują do twoich celów treningowych i zacznij pracować nad swoją formą już teraz! Jesteśmy przekonani, że nasze nowości pomogą ci osiągnąć lepsze wyniki i cieszyć się zdrowszym stylem życia. Widzimy się w koszyku!