PayPo – Kup teraz, zapłać za 30 dni. Jak to działa?

Kupując z PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy. Dlaczego to świetny sposób na zrobienie zakupów? - Za zakupy zapłacisz po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po zdecydowaniu czy te produkty są właśnie dla Ciebie!

 

PayPo to forma płatności online za zakupy w sieci z odroczeniem do 30 dni bez żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów. Jest to całkowicie bezpieczna i wygodna metoda płatności. Przed dokonaniem opłat za zakupy, możesz otrzymać produkty, sprawdzić je, a także zdecydować, czy chcesz je zatrzymać. Możesz również bez problemu zwrócić towar. W takim wypadku płatność za produkty w systemie PayPo zostanie anulowana i nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów zakupu.

 

Obawiasz się o swoje dane?

 

Płatności realizowane za pośrednictwem PayPo są szyfrowane i nie wymagają podawania żadnych danych dostępowych do kont, kart tudzież rachunków. Cały przebieg transakcji jest zatem całkowicie dla Ciebie bezpieczny.

 

Zakupy internetowe z PayPo w czterech prostych krokach

 

Zakupy z PayPo są intuicyjne. Zrobisz je w czterech prostych krokach:

 

Krok 1 - Wybierasz PayPo jako opcję płatności.

Krok 2 – Nastąpi przekierowanie na stronę płatności PayPo. Jeżeli będą to twoje pierwsze zakupy będziesz musiał podać swoje dane.

Krok 3 – PayPo opłaci twoje zakupy, a ty otrzymasz swoje produkty z naszego sklepu.

Krok 4 – Masz do 30 dni na spłatę należności do PayPo, bez żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów.

 

Za jaką kwotę zrobisz zakupy z PayPo ?

 

Korzystając z PayPo otrzymujesz limit zakupowy. Kwota limitu jest indywidualna, zależna od wyniku weryfikacji, którą przechodzisz podczas pierwszych zakupów z pomocą PayPo. Następnie limit ten będzie się zmieniał w zależności od wartości zakupów i czasu spłaty. Im częściej robisz zakupy z PayPo i dokonujesz płatności w terminie 30 dni, tym szybciej twój limit będzie rósł. Maksymalny limit zakupowy dostępny w usłudze PayPo wynosi aktualnie 3000 złotych.

 

Reasumując

 

PayPo jest prostym sposobem na robienie zakupów z odroczeniem płatności. Dzięki PayPo dokonasz płatności w późniejszym terminie, nie nadwyrężając swojego portfela, utrzymując płynność finansową. Z usługi tej korzysta już ponad 20 tys. sklepów w całej Polsce w tym także yellowSPORT!