Zarys International Group & yellowSPORT oficjalnym partnerem medycznym Górnika Zabrze

 

Firma ZARYS International Group została po raz szósty Oficjalnym Partnerem Medycznym Klubu Piłkarskiego Górnik Zabrze.

 

Wywodzący się ze Śląska ZARYS International Group po 30 latach działalności jest obecny, poprzez swoje produkty, w większości szpitali w Polsce oraz w placówkach medycznych w ponad 60 krajach świata, na trzech kontynentach.

 

Korzystając z asortymentu własnego ZARYS jest w stanie w 90% wyposażyć przykładową placówkę medyczną. Rozwijaną równolegle gałęzią portfolio firmy jest marka yellowSPORT, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej i fizjoterapii. Ta część asortymentu dedykowana jest zawodnikom profesjonalnym oraz amatorom uprawiającym rozmaite dyscypliny sportowe. Trudno znaleźć lepszych odbiorców niż przedstawiciele 14-krotnego mistrza Polski, Górnika Zabrze.

 

W ramach współpracy yellowSPORT zaopatruje piłkarzy oraz sztab medyczny Górnika Zabrze w produkty wspierające sportowców, zarówno na etapie treningów, jak i w trakcie regeneracji. Wałki, piłki do masażu oraz gumy oporowe wykorzystuje trener klubu, a fizjoterapeuci sięgają po taśmy sportowe i te przeznaczone do kinesiotapingu. Podczas kolejnego sezonu rozgrywek Ekstraklasy w piłce nożnej, yellowSPORT będzie dostarczać niezbędny asortyment Klubowi Górnika Zabrze, a wszyscy pracownicy ZARYS będą trzymać kciuki za jak najlepszy wynik.