Alternatywne zastosowania yellowFOAM

yellowFOAM cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet, które zmagają się z problemem obcierającego obuwia. 

 

Często na pozór dobrze dopasowane podczas zakupu buty, okazują się niewygodne, wbijają się w newralgiczne punkty na stopach, powodując rany i otarcia. Z założenia wiemy, które miejsca najczęściej ulegają podrażnieniu, dzięki czemu możemy szybciej reagować. W tej sytuacji prewencja z wykorzystaniem yellowFOAM może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Nie jest to jednak jedyny sposób na efektywne wykorzystanie plastra piankowego.

 

Wiedzą o tym osoby zmagające się z problemem palucha koślawego (haluksy). Dzięki wysokiej elastyczności i pracy we wszystkich kierunkach taśma jest w stanie, zapewnić prawidłowe ustawienie palucha nie zmniejszając zakresu jego ruchomości.

 

W Świecie sportu yellowFOAM również znajduje zastosowanie. Jazda na łyżwach / rolkach, taniec czy wspinaczka stają się prawdziwą przyjemnością z zabezpieczonymi częściami ciała. Struktura pianki chroni przed negatywnym działaniem tarcia i ucisku.

 

Domowa apteczka to kolejne miejsce, aby umieścić w niej taśmę piankową. Klejona na opatrunki lepiej je podtrzymuje, a wodoodporne właściwości wydłużają trwałość aplikacji.

 

Opowiedzcie nam, gdzie Wy wykorzystujecie yellowFOAM?!